!f Gökkuşağı: A Royal Reunion Party

22 Şub

Image

Suç ve Ceza Dergisi II. Sayı 2009’da yayımlanan “Love: The Rainbow Official” adlı makalemden alıntıdır. 

G-Mall

Sessizce Mars Entertainment Group bünyesine dahil edilen sözde bağımsız filmlerin hiç de bağımsız olmayan festivali !f’in Gökkuşağı partisi bu akşam G-Mall’da düzenleniyor. Tam bir ironi. G-Mall MAC yıllardır kalburüstü G’lerimiz için hotspot şeklinde kullanılırken, bu akşam adeta isim hakkımızı almak için istilaya gidiyoruz. Seriously, maximum kart sponsorluğunda bir festival, nasıl oluyor da dahil olduğu grubun Mall’unda parti düzenliyor, fazla cheap. Neyse bir şans vereceğim. Söylendiğime bakmayın, yılın G etkinliğinden bahsediyoruz. Dolu dolu geçeceğinden eminim. Bakın İstanbul G life’ın Royal Reunion’ı olan partide bizi neler bekliyor.

Grindr Pride

2 yıldır gökkuşağı partilerinden uzağım. Rehab. Öncesi de pre-grindr period‘a denk gelir. Hatırlayan var mı o günleri? Romeo chat ekranlarını falans. Tey tey… Neyse, mobile-first uygulamasını da her yenilik gibi ilk biz embrace ettik. G-Mall MAC dinlenme odasında aynalardan gördüğümüz Grindr kullanım oranı bu gece partide görmek istemediklerimizden. Grindr sağolsun hepimiz birbirimizin çükünü, poposunu fotoğraflardan bile olsa biliyoruz! Vogue the Night konseptine sığınıp gerilmeyelim, bildiklerimizle yükselelim.

Clash of Exes

İstanbul G Night Life’ta kalitenin tek adresi !f partilerinin yıllardır değişmeyen olayı, tüm ex’leri bir araya toplaması. Bu akşam parti 10’da başlıyor, 11.30 gibi G-Mall’un G’ler tarafından fethi tamamlanmış olsa, 00.45 gibi iç savaş çıkar diye düşünüyorum. Dramaaaa! Tokatçılar, ya asabım çok bozulducular ve pişkinler bir arada olacak. Nostalji yapıp bu eğlenceyi ex’inizle kaçırmayın, tadını çıkarın! Ben şahsen alanın yeterince geniş olacağına inanıp teskin oluyorum şuan. Bitki çayı içip öyle geleceğim.

Being !f Official

İşte gecenin en zor olayı. Semi-out halimizle Faccebook’ta anonymous in a relationship yapıp, cover photo’ya erkek arkadaşın da olduğu bi tane yerleştirince Facebook official olmuş olabiliriz ama !f Official olmak gerçekten zor zanaat. Ya daha iyisi varsa düşüncesinin kurbanları için aranan partideyiz. Datumlarınız, fuck-body’leriniz sıra sıra önünüzden geçiyor. Bir de ex’lerin manalı bakışları var. Bir anda tüm society’e evet ben bu adamlayım diyorsunuz. Özetle !f Official olmadan önce üç kere düşünmek lazım. İlişkiniz bunu kaldırabilecek mi? O noktaya geldiniz mi? Yeni iseniz mucizelere inanın ama metanetli olmayı da aklınıza yerleştirin. Fazla uzamış bir ilişki içindeyseniz mesafeli davranın, partide az durun. Her koşulda unutmayın, bunun altından kalkamayan ilişki ezilmeye mecburdur.

Umarım gecenin sayılı şanslılarından  olursunuz da !f ve ortamı hissettiğiniz duyguların çok altında kalır.

Akşam görüşürüz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: