Yeni Mekan: Piyasa

3 May

Eş-konuşmacı olarak katıldığım Eğlence Hukuku’nda Güncel Gelişmeler Sempozyumu’nda vermiş bulunduğum tebliğimden alınmıştır.

Alışık olduğumuz Harbiye ortamında, alışık olmadığımız tarzda bir G mekana sahibiz artık. Piyasa’dan bahsediyorum, evet!

Biraz Ajda, ardından Sezen, üzerine Hande ile eller havaya bir gece yaşamak, türkçe pop müzik ile duygularınızın sizi dans ettirmesini istiyorsanız; küçük ama sıcak atmosferi ile burası tam size göre bir yer. Belirtmek gerekir ki cumaları fantezi müzik, cumartesileri ise daha çok eski-yeni pop müzik çalmakta. Mekan saat 23.30-00.00 arası doluyor ve 02.30 civarı da boşalmaya başlıyor. Love öncesi bir pre-club olarak tercih etmeniz mümkün  olabilir. Öte yandan Piyasa’da yemek yemenin de mümkün olduğunu belirtmek lazım. Ortadaki masa için saat 22.00’a rezervasyon yaptırmak yemek ve üzerine eğlence için en uygunu olacaktır. Ancak her koşulda yemeği biraz hızlı yemenizi öneriyoruz. Saatler yaklaşık 23.45’i gösterdiği andan gecenin sonuna kadar az önce yemek yediğiniz masada kısa saçlı papyonlu misafirimiz ve mekanın işletmecilerinden olduğu söylenen hafif toplu, sakallı genç dans ediyor olacaklar, dikkatinize!

Öte yandan buradan, Piyasa’ya straight erkek arkadaşlarını getiren kızlara seslenmek istiyorum. Her ne kadar sevgilinizi başka hatunlar kesmesin de rahatınıza bakın diye bu tip mekanlara getiriyor olsanız da meraklı sevgililerinizin bize olan bakışlarından rahatsız olmaya başlıyorsunuz. Dahası bizim de yanımızda tabii ki de mekanın en güzel hatunları oluyor ve elinde yüzüğü olan nişanlılarınız belli bir saatten sonra onlara yavşamamak için kendini tutamıyorlar. Özetle -gay bar- daha çok eğleniriz diyen straight couple‘lar, sözüm size, gelmeyin.

Piyasa’nın bilgilerini sizlerle paylaşmak gerekirse;

Adres: Halaskargazi Cad. No:15/A Harbiye-İstanbul (Askeri Müzenin karşısı, trafik ışıklarının orası)
Tel: 02122418585

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: